UYARILAR

Makineniz tasarım, üretim ve test süreçlerini, makinenize özel tasarlanmış parçaları ile tamamlayarak CE, TSE ve GOST-R sertifikalarını taşımaya hak kazanmaktadır. Bu yüzden makinenizin ömrünü ve işlevini tam yerine getirmesini ancak KROMLÜKS tarafından sağlanan yedekparçaları kullandığınızda taahhüt edebiliyoruz. Orijinal yedek parça kulanmamanız, makinenizin diğer parçalarının da zarar görmesine neden olarak, makine ve müessesenize uzun süreli zararlar verebilir. Can ve mal kayıpları oluşturabilir.

Makinelerinizin ömrünü korumak ve arızalardan zarar görmemek için onarım ve bakımları yetkili teknik servislere, orijinal yedek parça kullanarak yaptırınız. Kullanılabilecek orijinal olmayan yedek parçaların kullanım ömürleri kısa olduğu gibi; yapısal olarak makineniz için tasarlanmadığından, uzun vadede makinenizde başka parça ve sistemlerin bozulmasına yol açar. Örneğin rezistans ve/veya gaz sisteminin uyumsuzluğu yüksek yangın riski taşır.

Çeşitli sebeplerden dolayı yetki belgesi iptal edilmiş ya da firmamızın adını kullanarak servis hizmeti vermeye ve ürün satmaya çalışan firmalar tarafından zarara uğratılmamak için; yetkili servislerin yetki belgelerinin güncelliği ve doğruluğu ile tedarik ettiğiniz yedek parçaların orjinalliğini Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü’nden kontrol etmenizi tavsiye ederiz.